MAHLE FİLTRE

MAHLE Grup dünya çapındaki en büyük 30 otomotiv tedarikçisinden biridir. MAHLE içten yanmalı motor parçaları, sistemler ve yan birimlerinde lider üretici olmasının yanı sıra piston sistemleri, silindir bileşenleri, subap mekanizma sistemleri, hava ve sıvı filtre sistemlerinde de en iyi ilk 3 tedarikçiden biridir.

MAHLE markası hem orjinal parça hem de aftermarket piyasasında, vazgeçilmez bir kalitenin ürünleri olan motor parçalarını ve filtrelerini temsil eder. Bu marka gücü- “MAHLE”-, dünya çapında gerçekleştirilen bir grup aktivite ile oldukça yenilikçi olan araştırma geliştirme (AR&GE) hizmetleri ve otomotiv parçası piyasasına yüksek kalitede ürün tedarik eden uluslararası üretim alanları ile kurulan etkin ağ ile desteklenmektedir.

Orijinal parça piyasa standartları, aftermarket sektörü için de kullanılabilir olmalıdır. MAHLE; MAHLE Original, Knecht, Metal Leve, Clevite and Perfect Circle markalarıyla uzun yıllardan bu yana motor tamir atölyelerinin ve servislerin dünya çapında saygın bir ticaret ortağı olmayı başarmıştır.